26506

Ofis & Büro Nakliyatı

Öz Nakliyat için ofis & nüro nakliyatı çok ince bir taşıma sistemidir. Eğer taşınıcak mekan Ofis veya büro ise, taşınmanın en dikkat isteyeni burda belli olur.
Önceden gönderdiğimiz ücretsiz ekspertimiz ile yapılan ayrıntılı plan listesine uyularak, uzman kadromuz ile mekanınıza gelerek, mekan için hizmete başlarız, Mekan içi evraklar sıralı bir şekilde kutulandıktan sonra ufak tefek araç gereçler ayrı şekilde kutulanır. Masa dolap gibi büyük eşyalar ambalajlanıp veya hava kabarcıklı naylonlarımız ile koruma hizmeti yapıldıktan sonra, bölüm bölüm taşıma işlemleri kamyontimize düzenli bir şekilde yerleştirilir. Bütün eşyalar kamyonete sıralı bir şekilde yerleştirildikten sonra, kamyonetimiz ile yeni çalışma yerinize doğru gidilir.Yeni mekana gelen kamyonumuz veya kamyonlarımız yanaştıktan sonra, eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından mekan içine doğru taşınır.
Mekan içinde eşyalarınız listeye göre sıralı bir şekilde yerleştirilir koruma işlemi yaptığımız eşyalarınızı çıkartıp yerleştirmeye başlarız. Uzman marangozumuz ile dolaplar raflar bir bir montalama işlemleri yapılır. Biten montajlama işlemleri sonrasında eşyalarınızı yerleştirmeye başlarız.
Evrak olan kutuları önemli bir teseddür ile ofis şefine tam tescilli olarak belirtiriz. Uzman kadromuz ile taşıma sistemi bittikten sonra kamyonetimizi son bir kez dikkat içinde kontrol ettikten sonra ofis & büro sahibine veya mekan şefine nakliye kağıdı imzalatılır ve hizmetimiz başarılı bir şekilde sonlandırırız.

Size fazla uzak değiliz, bir telefon kadar yakınız...